Menuclose

Czy podoba Ci sie rezerwacja telefoniczna?

Zadzwon do nas teraz !

Bilet lotniczy - czesto zadawane pytania

Wpisz swoje pytanie w polu wyszukiwania lub spójrz na tematy w kategoriach.

search

Czy mogę uzyskać pomoc z Martigo na moją aplikację wizową?

Możesz dotrzeć do zespołu Martigo, w którym możesz uzyskać informacje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu do swoich procedur wizowych. Informacje wizowe zawsze zmieniają się bardzo często, dzięki czemu możesz uzyskać aktualne informacje, kontaktując się z nami.

 

Co to jest wiza?

 

Wiza jest dokumentem zezwolenia, który osoby, które planują podróżować za granicę, muszą uzyskać od odpowiednich instytucji, jeśli kraj, który chce zabrać na to. Wniosek wizowy odbywa się za pośrednictwem zagranicznych biur, takich jak konsulaty lub firmy maklerskie, lub za pośrednictwem kabin opłat na lotniskach i przejściach granicznych.

 

Rodzaje wiz

 

Rodzaj wizy różni się w zależności od celu podróży. Na przykład w przypadku podróży rekreacyjnych i biznesowych lub dokumentu podróży wydanego sportowcom. Te typy są skupione z określonymi kodami. W tym momencie kraje mają różne procedury i współpracę. Państwa członkowskie Unii Europejskiej podlegają Schengenowi, który może zapewnić prawo do ruchu zbiorowego. Wymagania krajów dotyczących wizy Schengen mogą się różnić. Jeśli jesteś ciekawy, możesz również spojrzeć na nasze powiązane treści.

 

Jak uzyskać wizę?

 

Aby uzyskać wizę, składa się wniosek do konsulatów lub instytucji pośredników podłączonych do kraju, w którym żądane jest zgłoszenie. Instytucje i większość konsulatów oferują usługę aplikacji online. Nie zapomnij sprawdzić zasad wniosku o miejsce, w którym otrzymano wizę. Przed pójściem do tych instytucji konieczne jest wypełnienie niezbędnych dokumentów. Petycja jest wypełniona w instytucji lub konsulatu. W tym momencie urzędnicy podają niezbędne informacje tym, którzy chcą uzyskać wizę. Ponadto dostępne są również specjalne firmy maklerskie dla tych, którzy chcą spędzić czas na przetwarzaniu wiz. Takie firmy maklerskie przeprowadzają wszystkie transakcje wizowe za opłatą.

 

Jakie są dokumenty wymagane do wizy?

 

Chociaż niektóre dokumenty wymagane do uzyskania wizy różnią się w zależności od kraju, następujące dokumenty są wspólne dla każdego kraju:

 

Paszport

 

Fotografia biometryczna

 

Przykład pełnej rejestracji populacji

 

Podsumowanie konta bankowego

 

Certyfikat zamieszkania

 

Certyfikat statusu zawodowego

 

Akt małżeństwa dla osób, które są małżeństwem

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje, możesz uzyskać informacje z zespołu Martigo 24/7.

Korzystajac z naszej witryny, potwierdzasz, ze przeczytales i rozumiesz nasza Polityke dotyczaca plików cookie, Polityke prywatnosci i Warunki korzystania z uslugi.