Menuclose

Czy podoba Ci sie rezerwacja telefoniczna?

Zadzwon do nas teraz !

Bilet lotniczy - Czesto zadawane pytania

Wpisz swoje pytanie w polu wyszukiwania lub spójrz na tematy w kategoriach.

search

Jakie są zasady bagażu kabiny i jakie rzeczy mogą nosić pasażerowie?

Zasady i opłaty bagażu kabiny różnią się w zależności od każdej linii lotniczej. Możesz skonsultować się z zespołem Martigo Call Center, w którym możesz dokonywać transakcji 24/7 przed lub po zakupie biletu.

 

Twój bagaż, który chcesz nosić jako bagaż kabiny, musi mieć rozmiar i wagę, które mogą zmieścić się w szafce lub pod siedzeniem. Wymiary te są określane jako 23x40x55 cm i zwykle 8 kg.

 

Możesz przenosić nie-rozmieszczone substancje płynne, takie jak perfumy, dezodorant, roztwór soczewki kontaktowej w kabinie, w tym w ich oryginalnych pudełkach mniejszych niż 100 ml. Pudełka o wielkości pudełka ponad 100 ml nie mogą być transportowane w kabinie, nawet jeśli jest w nich mniej płynu. Ponadto wszystkie płynne puszki w postaci 100 ml muszą być przechowywane w 1 -litrowej przezroczystej torbie ziplock. Możesz nosić tylko jedną z tych toreb w kabinie.

 

Jeśli podróżujesz z dzieckiem, możesz nosić w kabinie wystarczającą ilość płynnego lub solidnego jedzenia dla niemowląt, aby zaspokoić potrzeby dziecka podczas lotu.