Menuclose

Czy podoba Ci sie rezerwacja telefoniczna?

Zadzwon do nas teraz !

Bilet lotniczy - Czesto zadawane pytania

Wpisz swoje pytanie w polu wyszukiwania lub spójrz na tematy w kategoriach.

search

Jakie przedmioty mogą zabrać ze sobą pasażerowie w specjalnym bagażu?

Zbiornik tlenu

 

Pasażerowie, którzy mogą potrzebować cylindrów tlenu podczas lotu, muszą poinformować personel pokładowy co najmniej 24 godziny wcześniej. Pomocne jest również przypomnienie pracownikom specjalnego żądania podczas odprawy. Cylindry tlenu pasażerów można umieścić w bagażu samolotu jako bagaż rejestrowany.

 

Aparatura oddechowa

 

Respiratory są pobierane razem z pasażerem jako kabinę lub bagaż rejestrowany. Dlatego sensowne jest zgłaszanie niezbędnych informacji o respiratorze stewardesom co najmniej 48 godzin wcześniej.

 

Musical

 

Dopóki nie przekroczysz wymiarów bagażu podręcznego, możesz zabrać wszystkie instrumenty muzyczne na pokładzie jako bagaż ręczny. Jeśli rozmiar instrumentu muzycznego przekracza ten standard i absolutnie chcesz go nosić w kabinie, będziesz musiał kupić dodatkowe miejsce. Oczywiście fakt, że ten instrument muzyczny waży nie więcej niż 7,5 kg, jest ważnym szczegółem do wprowadzenia go do kabiny. Jeśli twój instrument muzyczny waży ponad 7,5 kg, powinieneś wiedzieć, że jest on transportowany w przedziale bagażowym samolotu.

 

Produkty dla dzieci

 

Wózki i szprychy matki, których rozmiar nie przekracza 70 ①30 cm, mogą być noszone bezpłatnie, jeśli dziecko podróżuje z tobą. Ci, którzy chcą podróżować z wózkiem, który jest używany dla dzieci w wieku od 2 lat, otrzymają opłatę dla dzieci. Jeśli chcesz zabrać wózek do samolotu jako bagaż rejestrowany, a dziecko jest na tym samym samolocie, nie ma opłat. Możesz zadzwonić do naszego zespołu Martigo Call Center, aby pomóc w tym jak najszybciej